STŘECHY ULMANN s.r.o. vznikly zápisem v obchodním rejstříku dne 19.června 2002 s původním jménem Střechy Šnyta s.r.o. a na svůj aktuální název si firma musela počkat do 1. března 2007. Tvůrčí osobností je Lukáš Ulmann.

Tato společnost se v prvopočátcích zaměřovala na výměnu stávajících eternitových střech za plechové střechy v oblasti Beskyd. Také zhotovení přístřešků, pergol, bednění základů a schodišť, ale hlavně realizací nových krovů a krytin v Severomoravském kraji.

Mezi referenční stavby, kde se můžete přesvědčit o řemeslné zručnosti, patří veškeré dřevěné konstrukce Ostravského hradu, nebo muzea Landek. Naše firma průměrně realizuje 40 až 60 střech rodinných domů za rok.
Tato zásadní změna přinesla nový charakter a orientaci firmy. Firma začala provádět kompletní dodávku střech na novostavby rodinných domků, výrobních hal a historických památek. To znamená, že zakázky zajišťujeme bez subdodávek.

Jsme tak schopni zajistit:

  • dodávku impregnovaného dřeva včetně certifikátu
  • zhotovení jakékoli obtížnosti krovu dle projektové dokumentace
  • okrasné ukončení krokví včetně výřezů, hoblování dřeva a provedení palubek u přiznaného krovu
  • palubkové podbití stávajících nebo nových krovů včetně designového návrhu barvy a tvaru palubek
  • pokládku všech typů krytin s výjimkou Betternitu a štípané břidlice
  • klempířské práce v rozsahu atyp-konečný výrobek z mědi, titanzinku, pozinku, plastu atd.

Ze stavební části – osazení domu, výkopové práce, základové desky, zdění, elektroinstalace, topení a kanalizace, podlahové topení, sádrokartony, fasády v polystyrénu nebo ve skelné vatě, obkladačské práce a mnoho dalšího můžete sami posoudit na našem ukázkovém domě V Paskově v areálu firmy STŘECHY ULMANN s.r.o.

Na našich realizacích spolupracujeme s firmami a jejich technickým zastoupením jako je Dektrade, Prodoma, Stavebniny Janík,  Marušík Holz a další. Díky této odborné spolupráci a technické podpoře se účastníme mnoha školení a představení novinek ve střechách i ve stavebnictví. Realizujeme a spolupracujeme s firmami Meccano, RD Styl, Altabix a další.

Sídlo firmy Ulmann