Klempířské práce

Klempířské práce zajišťuje pro STŘECHY ULMANN s.r.o. její dceřiná společnost COVERING s.r.o., která provádí instalaci okapového systému z mědi, pozinku, titanzinku, plastu, nerezi, nebo pozinkovaných okapů s povrchovou barevnou úpravou jako jsou Lindab, Satjam, Rannila, WIJO.

Nabízíme :

  • výrobu úžlabí a atypických oplechování
  • oplechování oken
  • falcování přístřešku nebo míst s nízkým sklonem střechy
  • výrobu komínových stříšek z mědi
  • výrobu okapního plechu, okenních parapetů
  • oplechování vjezdových bran

Dále firma COVERING s.r.o. provádí montáž lehkých střešních plechových krytin firmy Satjam, kde se specializuje na provádění krytiny s typovým označením GRANDE, u které provedla první instalaci v ČR v květnu 2005.

Poslední oblastí realizací jsou trapézové plechy a trapézový plech Satjam s antikondenzační textilií, kde může docházet k montáži krytiny přímo na nosný profil bez použití pojistné hydroizolační folie a laťovacího systému, což snižuje náklady na pořízení střechy až o 15% oproti klasickému systému trapézových plechů. I zde si firma COVERING s.r.o. připsala primát v instalaci na severní Moravě, a to na komerčním objektu fa ORFA v Petřvaldě – foto ORFA. Součástí každé cenové nabídky vytvářené touto firmou je detailní rozpočet materiálu a prací, z kterého se vychází při předání díla.

Pokud máte zájem o realizaci klempířských prací naší firmou Střechy Ulmann, neváhejte a kontaktujte nás nezávazně prostřednictvím webového formuláře, čí případně e-mailem nebo telefonicky.